Stav účtu – Zmena peňazí

V tejto sekcii nájdete všetky aktuálne informácie o stave vášho konta, resp. kónt vo všetkých aktívnych menách. Ďalšie dostupné informácie vás informujú pod akým kontom ste prihlásený , zobrazuje sa vaša emailová adresa, vaše ID v CreditPay.sk, ktoré používate hlavne pri posielaní peňazí na vaše konto do CreditPay.sk a toto id používate ako variabilný symbol respektíve ako špecifický symbol. Ďalšia informácia je od kedy ste členom clubu CreditPay.sk. Pod touto informáciou sa nachádzajú informácie o zostatkoch na konte vo všetkých aktívnych menách. Suma celkom informuje o všetkých peniazoch na konte. Rezervovaná suma informuje o peniazoch ktoré čakajú na spracovanie,ktoré po spracovaní budú opísané z vášho konta. Disponibilný zostatok sú peniaze z ktorými môžete uskutočňovať rôzne transakcie.

Ďalšou dôležitou časťou je možnosť zmeniť peniaze. Ak potrebujete uskutočniť zmenu peniazi do inej meny kliknite na linku zmeniť peniaze. Po kliknutí na linku sa v pravom stĺpčeku objavia dva formuláre.

Prvý formulár pod názvom zmeniť slúži na bežnú zmenu peňazí napr. Zmeniť 100 EUR na USD po vyplnení Sumy a meny , ktorú chcete zameniť nastavíte ešte menu do ktorej potrebujete uskutočniť prevod. Kliknete na tlačítko Zmeniť a v ďalšom kroku sa zobrazí kurz, poplatok a výsledná suma do ktorej ste uskutočňovali prevod . Po kliknutí na tlačítko ďalej sa v ďalšom kroku zrealizuje prevod. Druhý formulár z názvom potrebujem slúži na zmenu peňazí napr. potrebujem 100 USD a mám peniaze v EURách. Po vyplnení sumy a meny ktorú potrebujete vyberiete len menu (konto) z ktorej sa bude požadovaná suma zamieňať. Kliknete na tlačítko Zmeniť a v ďalšom kroku sa zobrazí kurz, poplatok a výsledná suma do ktorej ste uskutočňovali prevod . Po kliknutí na tlačítko ďalej sa v ďalšom kroku zrealizuje prevod. Poplatok sa odpočíta vždy z meny z ktorej sa zamieňajú peniaze.

Späť